Хто ми?

Наша компанія об'єднує найкращих. 

 

Початком роботи компаніі вважається 2007 рік. Тоді на декількох багатоквартирних будинках були побудовані локальні мережі з суспільним доступом до мережі Інтернет. Але це більш нагадувало хоумнет, ніж якісні послуги з доступу до глобальної мережі. З того часу в місті з'явилося декілька домових мереж, невеличких провайдерів , як наприклад інтернет компанія GlobalNet+, Голлівуда.нет і т.д.

 

У 2019 році нами було прийнято рішення про реорганізацію та модернізацію всього: мереж, обладнання, банкінгу, біллінгу, лояльності. Так і з'явилася нова компанія - Fastlan Technology. 

За рік наша компанія вже покривала 25% міста оптичними лініями зв'зку. Інформація про компанію розлетілася миттєво по Київській області - було дуже багато заявок на підключення. 

 

Наші спеціалісти щодня працюють та вдосконалюються, щоб клієнти могли отримувати якісні послуги та сервіси. 

Професійна команда

Алекс Діллінгер

У майбутнього свій провайдер - Fastlan Technology.

Юджин Віллсон

Маркетинг, реклама, фінанси - все під котролем.

Хелен Купер

Техпідтримка 24/7 - всі питання вирішені.

Наша компанія має повний набір ліцензій на надання послуг:

  • Ліцензія НКРЗ України на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації  телекомунікаційних мереж на території (серія номер)

  • Ліцензія НКРЗ України на користування  радіочастотним ресурсом України (серія номер)

  • Ліцензія  на господарську діяльність у будівництві, пов’язаною із створенням об’єктів архітектури, за переліком робіт згідно з додатком Державної архітектурно-будівельної інспекції України (серія 

  • Ліцензія (технологія IPTV) провайдера програмної послуги Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (серія 

  • діючий член Інтернет Асоціації України

Основне обладнання нашої компанії виготовлене лідерами мережевих  рішень - Cisco Systems, Juniper Networks, Aruba Networks. Все обладнання, що використовується для розгортання наших мереж і надання послуг, сертифіковане зігдно до умов чинного законодавства України.