ЗАОЩАДЖУЙ З НАМИ !!!!!
Умови акції:

Для того, щоб стати учасником акції, необхідно в день підключення в бланку наряду, який видає технік, вписати назву попереднього інтернет-провайдера, а також пред'явити документ, що підтверджує користування послугами останнього. Таким документом може бути угода, або квитанція на оплату послуг за останній місяць від попереднього інтернет-провайдера. Останнім місяцем вважається календарний місяць, Угода від попереднього інтернет-провайдера має бути діючою, або розірваною не давніше, ніж за один календарний місяць від дати перепідключення. Для активації акції необхідно, щоб адреса підключення співпадала з адресою відключення від іншого провайдера. Активація акції відбувається після внесення першого авансового платежу на особистий рахунок абонента.

Термін дії знижки складає 12 календарних місяців поточного місяця.

Акція не розповсюджується на абонентів, які перепідключаються від інтернет-провайдерів безпровідникового зв'язку (технології Wi-Fi, 4G, 3G, CDMA, тощо).
Участь у акції можуть брати виключно нові абоненти - фізичні особи. Акція не розповсюджується на абонентів-юридичних осіб.

Заощаджуйте Ваши гроші
Приведи друга та отримайте обоє по 10% знижки на 12 місяців!

Порадь нас своїм друзям чи сусідам та отримайте обоє по 10% знижки до своїх тарифів терміном на 12 місяців. Знижка нараховується від дня фактичного підключення твого друга до наших послуг. Знижка може рости, все залежить від кількості друзів, яких ти привів. Наприклад, ти привів 5 друзів, то ти отримуєш 5*10% знижки, а вони по 10% кожен. Максимльно можна привести 10 друзів за один раз.

Щоб акція запрацювала треба, щоб:
Новопідключений абонент повинен вказати при підключенні прізвище, ім'я, номер договору та адресу того, хто йому рекомендував підключитися до нас. Після обробки данних знижка буде встановлена особі та новопідключеному абонентові.

Якщо новопідключений абонент обрав цю акцію, то іншими акційними пропозиціями, які пропонуються для нових абонентів він скористатися не може!!!!

Made on
Tilda